Právě čtu: Muminí moudra
Sleduju: Urban Legends (YouTube)
Poslouchám: směs gospelů

Červenec 2012

Prodám -. Terry Goodkind Série Meč pravdy II.

23. července 2012 v 18:28 | Rosie |  Knižní bazárek
Prodám následující knihy z fantasy série Meč pravdy: Srdce starého světa, Ozvěna šeptajících hrobů, Pevnost čarodějů, Temný závoj hněvu. Kus po 200 kč. Brožované, čtené 1x, ve výborném stavu. Do ceny není započítáno poštovné.

Dárek

23. července 2012 v 13:42 | Rosie |  Cesta do Izraele
Včera jsem vám slíbila odhalit, co jsem dostala ke třicátým narozeninám. Tak abych vás nenapínala dlouho :) Moje rodina se mi složila na týdenní cestu do Izraele. Už několik let sním o tom, že se do téhle země podívám. Že budu chodit zemí, kterou si vyvolil Bůh, že se podívám na místa, kudy chodil Ježíš. Ale myslela jsem si, že to bude za několik let, jestli vůbec. Zkrátka sen, který jsem si řadila do těch spíš nesplnitelných. A pak jsem dostala tenhle úžasný dárek. Navíc mi dali i nějaké dolary kapesného. Jen mě celkem překvapilo, že jsem měla jet sama - vždycky jsem totiž předpokládala, že pokud pojedu, tak s někým s rodiny. Ale na druhou stranu, třeba do kina taky chodím skoro raději sama, takže mi to zase nějak moc nevadilo ;) A skvělé na tom bylo, že jsem měla letět za 2 měsíce, tudíž odpadly dlouhé týdny odpočítávání dnů do odletu :) Prostě asi nejlepší dárek k narozeninám.
Příště bych vám ráda napsala něco o velké "akci odlet" :) Krásný den!

Nějaké novinky tedy... :)

22. července 2012 v 14:03 | Rosie |  Moje řečičky
Takže, asi nejpřevratnější novinkou zatím je, že jsem v lednu oslavila své 30. narozeniny. Já vím, zní to strašně, a ujišťuju vás, že mě občas přepadne deprese. A to nejen z věku (to, že jsem svobodná a bezdětná momentálně beru velmi pozitivně), ale i z toho, že opět (ve svém věku :-) ) bydlím u rodičů, jelikož z platu si můžu dovolit tak možná lepší stan :-) Ale mělo to svá pozitiva. Na oslavu jsme se vydali do Prahy do restaurace Ambiente Brasilero (nebo nějak tak :-) ) - sice jsem chtěla sushi, nebo pizzerii, ale to zase nejí náš otec, takže vyhrály pořádné porce masa :-) Bylo to ale opravdu mooc dobré, a doufám, že tam pojedeme i příští rok, kdy bude 30 bráchovi :-) Matka už předem avizovala, že dar pro mě bude jen jeden, ale pořádný. No, příznám, tušila jsem, protože už několik let mám jedno velké přání. Jistá jsem si ale pochopitelně nebyla- Až když jsem dárek dostala... No, napíšu vám o tom příště ;-)

Křečík číslo 3...

22. července 2012 v 13:30 | Rosie |  Můj křečík
Letos v březnu, večer před odletem na dovolenou, mi umřel můj druhý křečík, Majda. Původně jsem si už nechtěla dalšího pořizovat, ale když jsem přijela domů a viděla prázdné terárium, když mi v noci nikdo nechrastil a nešmejdil za hlavou, bylo mi smutno. A tak jsem se brzy vypravila do Zverimexu a přivezla si s sebou džungáráčka č. 3, jménem Adélka. A opět jsem byla překvapená, jak i tyhle malá zvířátka mohou mít rozdílné povahy. Agátka byla vyloženě chytrá a společenská. Rychle si na mě zvykla a myslím, že mě i poznávala po hlase. Když jsem se třeba naklonila nad terárium, vítala mě "nípnutím" čumáčkem do nosu. Majda byla trošku hloupoučká a bojácná. A Adélka je chytrá a kurážná, ale pořád se mě bojí, moc na mazlení jí neužije.

A tady je fotka té mojí slečny :)


Here I go again :)

22. července 2012 v 8:38 | Rosie |  Moje řečičky
Takže asi potřetí se snažím vrátit k blogu. Navštívila jsem pár "starých blogových známých" a zjistila jsem, že mi to celkem chybělo. No, ale opravdu nevím, kdy si najdu na psaní čas :-) Protože bych nerada strávila hodiny na internetu... :-) Takže, pokud se sem ještě někdo vrací - bude-li zájem, někdy v příštích dnech bych napsala, jak se mi v těch posledním měsících dařilo.

Prodám - Stephen King: Christina

21. července 2012 v 13:24 | Rosie |  Knižní bazárek
Prodám naprosto netknutou a jinak nepoužitou knihu Christina od Stephena Kinga (horor). Cena 300 kč bez poštovného.
V případě zájmu se obracejte na eremde@seznam.cz

Dotaz - Terry Pratchett: Šňupec

21. července 2012 v 13:23 | Rosie |  Knižní bazárek
Předběžně bych se ráda zeptala - měl byste někdo výhledově zájem o nejnovější knihu od Pratchetta? Název je Šňupec, série Zeměplocha, "podsérie" o Samu Elániovi. Cena by byla kolem 270 kč. TeĎ jí čte matka, ale počítám, že jí budu též prodávat. Díky za odpovědi - psát můžete sem, nebo na mail eremde@seznam.cz

Prodám -. Terry Goodkind Série Meč pravdy I.

21. července 2012 v 11:09 | Rosie |  Knižní bazárek
Prodám následující knihy z fantasy série Meč pravdy:
Sestry světla, Armáda démonů, Inkvizitor, Pekelná bible, Ochránce Lorda Rahla, Proroctví císaře Jaganga. Kus po 160 kč.
Do ceny není zahrnuto poštovné...
V případě zájmu prosím pište na eremde@seznam.cz

Prodám - Terry Pratchett: Nevídaní akademikové

20. července 2012 v 21:48 | Rosie |  Knižní bazárek
Prodám předposlední knihu ze slavné fantasy-humoristické série o Zeměploše. Aneb Fantasy, britský humor a fotbal v jedné knize :) Cena 250 kč, bez započítání posštovného.
V případě zájmu pište na eremde@seznam.cz

Prodám - Clive Barker: Knihy krve I.-III.

20. července 2012 v 11:09 | Rosie |  Knižní bazárek
Prodám brožované souhrné vydání hororových povídek celkem známého autora. Čtené jednou, ve velmi dobrém stavu. Cena 250,- (Bez poštovného). Nejlepší by bylo osobní předání v Praze.
V případě zájmu pište na eremde@seznam.cz